Super Liga Judo – II edycja – Oleśnica

18 i 19 listopada w Oleśnicy odbyły się czwarte i ostatnie zawody z cyklu Super Ligi Judo 2017. JOJJ reprezentowało 11 zawodników:

– Piotr Masilonis, Kacper Pyziak, Aleksander Kacprzycki, Grzegorz Jasiński, Julian Żbikowski Marcel Polanicki, Lena Mainert i Oliwia Dyła z grupy młodzików,
– Jakub Wojtczak, Filip Pyziak oraz Piotr Wołodkiewicz z grupy dzieci.

Wszyscy zawodnicy JOJJ wrócili z zawodów z medalami i zajęli następujące lokaty w swoich kategoriach wiekowych i wagowych:

I miejsce i złoty medal:
Aleksander Kacprzycki
Jakub Wojtczak
Piotr Masilonis
Grzegorz Jasiński

II miejsce i srebrny medal:
Lena Mainert
Marcel Polanicki

III miejsce i brązowy medal:
Pyziak Kacper
Pyziak Filip
Julian Żbikowski
Piotr Wołodkiewicz
Oliwia Dyła

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

Po zsumowaniu punktów z czterech zawodów Stowarzyszeni Jeleniogórki Okręg Ju Jitsu zostało sklasyfikowane na 23 miejscu, poniżej klasyfikacja drużynowa II edycji Super Ligi Judo:

1. Sekcja Judo i Sumo MKS Juvenia Wrocław/KS Gwardia Wrocław
2. Klub Judo Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe „Winner”
3. Klub Sportowy MaKo Judo
4. Judo Tigers
5. Uks Ippon Kożuchów
6. Sekcja Judo WKS „Śląsk” Wrocław
7. JUDO MIZUKA
8. Dojo Sobótka – JUDO
9. Gorilla Judo
10. Sekcja Judo Aks Strzegom
11. Głogowski Klub Judo
12. Judo Lisy
13. Akademia Sportu i Rekreacji „A&R Professional” Agnieszka Rauk
14. Uczniowski Klub Sportowy „Jedenastka” w Jeleniej Górze
15. SK JUDO NOVÝ BOR
16. Judo Nachod
17. Tatami Strzegom
18. UKS „Junior” LIPNO
19. Judo Wilki Oborniki Śląskie
20. Rhino Judo Strzelin
21. Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt
22. UKS Judo Świdnica
23. Sudeckie Centrum Ju-Jitsu
24. Akademia Sztuk Walki UKS „SAKURA” sekcja Judo i Sumo
25. Klub Sportów Walki Opole
26. WroX Gym
27. UKS Hajime Bytom Odrzański
28. Judo Hradec Kralove
29. Judoka Imbramowice
30. Judo Księże Małe
31. UKS Dwójka Kłodzko
32. LUKS Nefryt Oleszna
33. Judo Mietków
34. Karolina Jaworzyna Śląska
35. SP 109 Wrocław
36. Judo Broumov
37. UKS Judo Tuliszków
38. UKS Bielik Bielany Wrocławskie
39. Ippon Jarocin
40 Olimp JUDO Team – Pomarańczowi
41. Akademia Judo
42. Belarus
43. Judoka Olimpia Grudziadz
44. UKS Piranie